Prípravky

Na salónne ošetrenia používame výhradne profesionálne značky, s ktorými sa nestretnete v obchodnej sieti:

 • pripravky_gernetic.jpg

  Gernétic

  francúzska profesionálna kozmetika, obsahujúca aminokyseliny a rekonštituované bunky, nosiče konkrétnych aktívnych látok, ktoré preniknú všetkými vrstvami kože, prinášajú kvalitnejšiu výživu a tým zlepšujú ich funkciu a regeneráciu.

 • pripravky_syncare.jpg

  Syn Care

  česká profesionálna kozmetika, rešpektujúca fyziologiu ľudskej pokožky a jej použitie je v súlade s dermatologickými zásadami voľby jednotlivých typov kozmetických prípravkov. Zvlášť sa zameriava na suchú, citlivú a poškodenú pleť

 • pripravky_maluwilz.jpg

  Malu Wilz

  nemecká profesionálna kozmetika, obsahuje ucelenú paletu farieb pre profesionálny a kreatívny make-up. Produkty tejto kozmetiky majú veľmi jemnú textúru, vhodnú aj na citlivú pleť, čím docielite perfektný výsledok s dlhotrvajúcim efektom.

 • mac-cosmetics.jpg

  M.A.C. Cosmetics

  kanadská dekoratívna kozmetika pomocou ktorej Vám vytvoríme kvalitný, dlhotrvajúci makeup so špeciálnymi efektmi podľa želania klienta.

 • kryolan.jpg

  Kryolan

  je špecializovaným výrobcom filmového a divadelného make-upu, jeho profesionálne produkty vysokej kvality nájdete aj v beauty sektore. Najväčší dôraz kladie na dobrú farebnú stálosť, odolnosť voči rozmazaniu, dobrú znášanlivosť s kožou a dobrú intenzitu farby.